Joep van Lieshout - ILLY Art Collection

Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
  • Joep van Lieshout (1963)
Type kunstwerk Design
Jaartal 2005
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
illy collection 2005, ontwerp van Joep van Lieshout. Limited Edition Set van 4 poseleinen espressocups, genummerd en gesigneerd en een bijpassend dienblad ontworpen door Danese Milano
Inclusief luxe, originele, doos, en orginele brochures. Collectors item voor de Illy liefhebber!
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Joep van Lieshout (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (3)

Geplaatst door  Edelhertje
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (2)
30
45
5