Toon Tieland (1919-2006)
Driekoningen in Vlaanderen - 1983
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |