Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)
onbekend
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 62.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |