ericmarieken
  3. Ervaren verkoper
  5. ericmarieken

ericmarieken

Lid sinds 2026 / Delft, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917) Nederlands onbekend
Afmetingen 42 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350