Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend

Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!
  • Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
datum/periode onbekend
ConditieRedelijk
niet beschadigd, moet gereinigd

Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ericmarieken
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
62.5 cm
42 cm
59 cm
38 cm