etsje
  3. Ervaren verkoper
  5. etsje

etsje

Lid sinds 2012 / axel, Nederland

6 aangeboden items / 31 verkochte items

Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 135!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Zeeuwse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 135
Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 35!
Rembrandt van Rijn (1606-1669) Nederlands naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35
Jan Veth - portret van de schilder Jozef Israëls kopen? Bied vanaf 80!
Jan Veth (1864-1925) Nederlands portret van de schilder Jozef Israëls
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 80
Coenraet Decker - 2 gravures Opblazen ven de schipbrug in de Schelde, 1585 kopen? Bied vanaf 100!
Coenraet Decker (1650-1685) Nederlands 2 gravures Opblazen ven de schipbrug in de Schelde, 1585
Techniek Gravure
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Lodewijk Schelfhout - "De Droom van Jozef" kopen? Bied vanaf 40!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands "De Droom van Jozef"
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen