etsje
  5. etsje

etsje

Lid sinds 2012 / axel, Nederland

5 aangeboden items / 23 verkochte items

Albert Besnard - Les nouvelles. Dame à contre-jour, kopen? Bied vanaf 125!
Albert Besnard (1849-1934) Frans Les nouvelles. Dame à contre-jour,
Techniek Ets
Afmetingen 7.1 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Jacques Boullaire - Eglise St Germain de Charonne, Parijs kopen? Bied vanaf 35!
Jacques Boullaire (1893-1976) Frans Eglise St Germain de Charonne, Parijs
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 14 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jacques Boullaire - Le Pont Marie , Parijs kopen? Bied vanaf 35!
Jacques Boullaire (1893-1976) Frans Le Pont Marie , Parijs
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 13.5 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Charles William Cain - "The Hunter" droge naald. kopen? Bied vanaf 40!
Charles William Cain (1893-1962) Engels "The Hunter" droge naald.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 17 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Leopold Lowenstam - DE WEDUWE kopen? Bied vanaf 52!
Leopold Lowenstam (1842-1898) Nederlands DE WEDUWE
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 15 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 52