Louis Heijmans (1890-1977)
Zeeuwse
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |