Lid sinds 2012 / axel, Nederland
5 aangeboden items / 23 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 7.1 x 12.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 14 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 13.5 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 17 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |