famschippers
  3. Ervaren verkoper
  5. famschippers

famschippers

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

7 aangeboden items / 177 verkochte items

Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 160
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap ( Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap ( Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap DUO (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 140!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap DUO (Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 31.5 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. (Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 150!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO. (Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 140!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO. Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Ronald Boonacker - Hollands Landschap/Polders ( Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Hollands Landschap/Polders ( Certificaat van echtheid)
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 155