famschippers
  5. famschippers

famschippers

Lid sinds 2021 / Apeldoorn, Nederland

5 aangeboden items / 32 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap (certificaat van echtheid)Schilderij

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2021
TechniekAcryl
Afmetingen23 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Bellevue Isle La Réunion /Certificaat van echtheid kopen? Bied vanaf 110!
Ronald Boonacker - Bellevue Isle La Réunion /Certificaat van echtheidTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst