Ronald Boonacker (1955) Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl *(gratis verzending) CERTIFICAAT
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 34 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 210