Ronald Boonacker (1955)
Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
7 aangeboden items / 177 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 23 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 31.5 x 22.5 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 27 x 27 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |