Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten
Omschrijving
Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk
Jaartal
2023
Techniek
Acryl
Drager
Paneel
Stijl
Abstract
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Duo Italiaanse Landschappen (unieke exemplaren)
Deze paneeltjes zijn in Epoxy gegoten en hebben een moderne uitstraling. In een zwarte houten lijst.
Acryl
Beeld : 28 x 28 cm Lijst : 33 x 33 cm
+
Beeld : 25 x 25 cm Lijst: 28 x 28 cm
Met certificaat van echtheid door kunstenaar gesigneerd. Ophanghaakjes achterzijde bevestigd.
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00