Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten

Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!
Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2023
Techniek Acryl
Drager Paneel
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Duo Italiaanse Landschappen (unieke exemplaren)

Deze paneeltjes zijn in Epoxy gegoten en hebben een moderne uitstraling. In een zwarte houten lijst.

Acryl

Beeld : 28 x 28 cm
Lijst : 33 x 33 cm

+

Beeld : 25 x 25 cm
Lijst:      28 x 28 cm

Met certificaat van echtheid door kunstenaar gesigneerd.
Ophanghaakjes achterzijde bevestigd.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  famschippers
Lid sinds 2021
175 verkochte items
Alle items (8)
28 cm
28 cm