Ferry1209
  3. Ervaren verkoper
  5. Ferry1209

Ferry1209

Lid sinds 2026 / PURMEREND, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!
Hans Busman (1945) Nederlands Fantastisch of Magisch realisme
Afmetingen 55 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500