Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme

Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!
Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!Hans Busman - Fantastisch of Magisch realisme kopen? Bied vanaf 1500!
  • Hans Busman (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1993
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Geweldig schilderij , Fantastisch of Magisch realisme, ook wel Surrealisme. uitgaande van bestaande elementen, veelal ontleend aan het Groninger landschap , erotiek en architectuur, een andere werkelijkheid ontstaat.  Groninger Kunstkring De Ploeg
Schilderij is zeer goed onderhouden.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Hans Busman (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ferry1209
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
47 cm
55 cm
40 cm
50 cm