frankbuvens
  5. frankbuvens

frankbuvens

Lid sinds 2024 / Hoboken, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 45!
Karel De Posson (1889-1960) Belgisch Landschap
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Renaat Veris - Winterlandschaft kopen? Bied vanaf 40!
Renaat Veris (1940) Belgisch Winterlandschap
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen59.5 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40