Freddyy
  3. Ervaren verkoper
  5. Freddyy

Freddyy

Lid sinds 2023 / Capelle aan den IJssel, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Herman Brood - Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Rocket Scientist
Afmetingen 96 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen