Herman Brood - Rocket Scientist

Herman Brood - Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood - Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 500!Herman Brood - Rocket Scientist kopen? Bied vanaf 500!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 96 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 5/200
De zeefdruk "Rocket Scientist" van Herman Brood toont zijn kenmerkende expressieve stijl met felle, contrasterende kleuren en ruwe, energieke penseelstreken. Het werk beeldt typisch een figuur af in Broods herkenbare neo-expressionistische manier — vaak met verwrongen gezichtsuitdrukkingen en een rauwe, bijna primitieve kracht. De titel speelt met ironie, zoals veel van Broods werk deed. De combinatie van de "wetenschappelijke" titel met zijn wilde, intuïtieve kunststijl creëert een spanning die typerend is voor zijn oeuvre. Zijn zeefdrukken werden meestal in gelimiteerde oplages geproduceerd en zijn gewild onder verzamelaars. De zeefdruk word geleverd met een certificaat van echtheid.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (77)

Geplaatst door  Freddyy
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (2)
109 cm
96 cm
70 cm
80 cm