freedom
  5. freedom

freedom

Lid sinds 2021 / Grimbergen, België

10 aangeboden items / 30 verkochte items

Emiel De Cooman - Besneeuwde beekkant kopen? Bied vanaf 55!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch Besneeuwde beekkant
TechniekEts
Afmetingen32 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Guido Metsers - PENTEKENING " naakt vrouw " 2007 kopen? Bied vanaf 65!
Guido Metsers (1940) Nederlands Belgisch PENTEKENING " naakt vrouw " 2007
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Bert De Clerck - ets : abstract figuren 2/8 Epr. d'artiste kopen? Bied vanaf 45!
Bert De Clerck (1912-1989) Belgisch ets : abstract figuren 2/8 Epr. d'artiste
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Remo Martini - ets abstract figuren epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 55!
Remo Martini (1917-2002) Belgisch ets abstract figuren epreuve d'artiste
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Walter Brems - Ode aan Mark Liebrecht 4/50 kopen? Bied vanaf 45!
Walter Brems (1947) Belgisch Ode aan Mark Liebrecht 4/50
TechniekEts
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Emiel De Cooman - Boerderij kopen? Bied vanaf 45!
Emiel De Cooman (1902-1988) Belgisch Boerderij
TechniekLitho
Afmetingen55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Walter Brems - Kleurenets het oog 45/75 kopen? Bied vanaf 45!
Walter Brems (1947) Belgisch Kleurenets het oog 45/75
TechniekEts
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Rudi Pillen - potret Thaise vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Rudi Pillen (1931) Belgisch potret Thaise vrouw
Afmetingen67 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Rudi Pillen - potret dame kopen? Bied vanaf 190!
Rudi Pillen (1931) Belgisch potret dame
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190
Rudi Pillen - houtskooltekening potret man kopen? Bied vanaf 45!
Rudi Pillen (1931) Belgisch houtskooltekening potret man
TechniekHoutskool
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45