halleke
  5. halleke

halleke

Lid sinds 2018 / Son en Breugel, Nederland

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Henk van der Heijden - portret 1 kopen? Bied vanaf 175!
Henk van der Heijden - portret 1

Geplaatst doorhalleke

Eindtijd 28-08-2022 om 14:22

Afmetingen59 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Harrie Sijbers - Birds on a wire kopen? Bied vanaf 975!
Harrie Sijbers - Birds on a wire

Geplaatst doorhalleke

Eindtijd 28-08-2022 om 21:44

Jaartal2020
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam