Harrie Sijbers - Runners

Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!
Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!Harrie Sijbers - Runners kopen? Bied vanaf 900!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2022
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Runners
Harrie Sijbers
Olieverf op linnen, 100 × 140 cm
Dynamisch abstract werk waarin beweging en ritme centraal staan. Verticale penseelstreken en contrastrijke kleuren roepen associaties op met figuren in beweging

galerieprijs €3550 /gereed om op te hangen / Aluminium  frame.
In galerie en waar nodig (zijkanten) bijgewerkt

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (2)
140 cm
100 cm