henrisArtSale
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Geldrop, Nederland

11 aangeboden items / 106 verkochte items

Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 795!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Hendrik de Laat - Oud 's-Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Oud 's-Hertogenbosch
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Herman Wijngaard - Uitzicht op Moerdijk kopen? Bied vanaf 495!
Herman Wijngaard (1922-2012) Nederlands Uitzicht op Moerdijk
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jochem de Graaf - Klaprozen kopen? Bied vanaf 37!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Klaprozen
Afmetingen 80 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Alfonso Moreno - Stilleven met parkiet kopen? Bied vanaf 495!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Stilleven met parkiet
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Hans Habraken - Tulpen kopen? Bied vanaf 850!
Hans Habraken (1946) Nederlands Tulpen
Afmetingen 104 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850