Lid sinds 2015 / Eindhoven, Nederland
3 aangeboden items / 147 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 24 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 83 x 103 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 112 x 102 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |