henrisArtSale
  3. Ervaren verkoper
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Eindhoven, Nederland

3 aangeboden items / 147 verkochte items

Alfonso Moreno - Historische rivierengezicht kopen? Bied vanaf 139!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Historische rivierengezicht
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 139
Direct kopen
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 395!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Thomas Heesakkers - Groot pronk/jacht stilleven kopen? Bied vanaf 395!
Thomas Heesakkers (1946) Nederlands Groot pronk/jacht stilleven
Afmetingen 112 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen