hermanbroodkunst
  5. hermanbroodkunst

hermanbroodkunst

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

6 aangeboden items / 17 verkochte items

Herman Brood - Kusjes kopen? Bied vanaf 725!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kusjes
TechniekGiclée
Afmetingen90 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 725
Herman Brood - Kusje kopen? Bied vanaf 375!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kusje
TechniekGiclée
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 375
Herman Brood - Cowboy kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Cowboy
TechniekGiclée
Afmetingen39 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 345
Herman Brood - HB-Boff kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands HB-Boff
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 295
Astrid Engels - Yin Yang 2 kopen? Bied vanaf 325!
Astrid Engels (1941) Nederlands Yin Yang 2
TechniekAquagravure
Afmetingen123 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Herman Brood - Metro Lovers kopen? Bied vanaf 795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Metro Lovers
Afmetingen100 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795