hfek42
  5. hfek42

hfek42

Lid sinds 2024 / Gasteren, Nederland

7 aangeboden items / 3 verkochte items

Helma Finze - Fazant kopen? Bied vanaf 70!
Helma Finze (1942) Duits Fazant
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 75 cm (h x b)
€ 70
Helma Finze - Kaki's op blauwe schaal kopen? Bied vanaf 50!
Helma Finze (1942) Duits Kaki's op blauwe schaal
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Helma Finze - Kweeperen op schaal kopen? Bied vanaf 50!
Helma Finze (1942) Duits Kweeperen op schaal
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Helma Finze - Dahlia's kopen? Bied vanaf 50!
Helma Finze (1942) Duits Dahlia's
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Helma Finze - Stilleven met dood vogeltje kopen? Bied vanaf 50!
Helma Finze (1942) Duits Stilleven met dood vogeltje
TechniekAcryl
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 50
Helma Finze - Drie kweeperen kopen? Bied vanaf 55!
Helma Finze (1942) Duits Drie kweeperen
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Helma Finze - Karen M kopen? Bied vanaf 100!
Helma Finze (1942) Duits Karen M
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100