Lid sinds 2024 / Gasteren, Nederland
7 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 75 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 55 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |