Hoed
  3. Ervaren verkoper
  5. Hoed

Hoed

Lid sinds 2021 / Andijk, Nederland

7 aangeboden items / 123 verkochte items

Henk Poeder - Defect geraakt kopen? Bied vanaf 40!
Henk Poeder (1964) Nederlands Defect geraakt
Afmetingen 13 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Kelderman - Kerkgezicht interieur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Kerkgezicht interieur
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Kelderman - Havengezicht kopen? Bied vanaf 80!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Havengezicht
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Jan Kelderman - Haven Hoorn kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Haven Hoorn
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan Kelderman - Garnalenvissen in ruwe zee kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Garnalenvissen in ruwe zee
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Herfstgezicht
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Klaas Ooijevaar - Haven de oude Doelen kade Hoorn kopen? Bied vanaf 120!
Klaas Ooijevaar (1911-1990) Nederlands Haven de oude Doelen kade Hoorn
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen