Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C

Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C kopen? Bied vanaf 125!
Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C kopen? Bied vanaf 125!Porceleyne Fles - Jan Pieterzn. Coen V O C kopen? Bied vanaf 125!
  • Porceleyne Fles (1653)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1919
Stijl Dutch Design
Afmetingen 22.5 x 22.5 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
U kijkt hier naar een prachtig bord
Ter herinering aan de V O C
Jan Pieterzn. Coen
In Delfstblauw in goede onberispelijke staat
Diameter bord 22.5 cm

Wordt alleen binnen Europa verzonden

Veel plezier met bieden
Uit collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 125,00