Henk Poeder (1964)
Kitten ontmoet muisje
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 17 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |