hpoeder
  3. Ervaren verkoper
  5. hpoeder

hpoeder

Lid sinds 2014 / ede, Nederland

4 aangeboden items / 289 verkochte items

Henk Poeder - Kitten ontmoet muisje kopen? Bied vanaf 75!
Henk Poeder (1964) Nederlands Kitten ontmoet muisje
Afmetingen 17 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 95
4 biedingen
Henk Poeder - Muisjes met bolderkar kopen? Bied vanaf 89!
Henk Poeder (1964) Nederlands Muisjes met bolderkar
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 89
1 bieding
Henk Poeder - Staartmezen kopen? Bied vanaf 79!
Henk Poeder (1964) Nederlands Staartmezen
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 79