| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 66 x 74.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Sjabloondruk |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 21 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |