imre9
  5. imre9

imre9

Lid sinds 2019 / Delft, Nederland

8 aangeboden items / 85 verkochte items

Lia van Leeuwen - nr. 916 kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands nr. 916
TechniekEts
Afmetingen17 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Rens Labruyere - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Rens Labruyere (1925-2015) Nederlands zonder titel
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Rosetta Spadaro - Groene vogel kopen? Bied vanaf 25!
Rosetta Spadaro (1967) Nederlands Groene vogel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Caroline Gresnigt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Caroline Gresnigt (1960) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen16 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Caroline Gresnigt - Recreatiegebied kopen? Bied vanaf 25!
Caroline Gresnigt (1960) Nederlands Recreatiegebied
TechniekLitho
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Tamara Jungnickel - Uber den Wolken kopen? Bied vanaf 25!
Tamara Jungnickel (1968) Nederlands Uber den Wolken
TechniekLitho
Afmetingen21 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Tamara Jungnickel - Polderhuis kopen? Bied vanaf 25!
Tamara Jungnickel (1968) Nederlands Polderhuis
TechniekLitho
Afmetingen21 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Henk van der Ven - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Henk van der Ven Nederlands zonder titel
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen18 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30