Ishetkunst
  3. Ervaren verkoper
  5. Ishetkunst

Ishetkunst

Lid sinds 2026 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!
Albertus Wieringa (1941) Nederlands Ets van De Kolk Rotterdam 16/250
Techniek Ets
Afmetingen 26.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30