Albertus Wieringa (1941)
Ets van De Kolk Rotterdam 16/250
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 26.5 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |