Albertus Wieringa - Ets van De Kolk Rotterdam 16/250
Omschrijving
Albertus Wieringa (1941)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Ets
Drager
Papier
Onderwerp
Havengezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
14 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst
26.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
250
Ets van De Kolk Rotterdam, 16/250. Albertus Wieringa is in Leeuwarden geboren ( 1941) en heeft zowel in Heereveen als in Amsterdam aan de Kunstacademie gestudeerd. Hij specialiseerde zich in het maken van grafische technieken. Vooral stadsgezichten heeft hij vervaardigd van diverse steden.
Altijd zijn de oplage gelimiteerd, hetgeen het tot een uniek werk maakt. Dit werk is professioneel ingelijst in een lijst met museumglas.
Nieuwstaat
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25