Albertus Wieringa - Ets van De Kolk Rotterdam 16/250

Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!
Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!
  • Albertus Wieringa (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 26.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250

Ets van De Kolk Rotterdam, 16/250.
Albertus Wieringa is in Leeuwarden geboren ( 1941) en heeft zowel in Heereveen als in Amsterdam aan de Kunstacademie gestudeerd. Hij specialiseerde zich in het maken van grafische technieken. Vooral stadsgezichten heeft hij vervaardigd van diverse steden.

Altijd zijn de oplage gelimiteerd, hetgeen het tot een uniek werk maakt. Dit werk is professioneel ingelijst in een lijst met museumglas.
Nieuwstaat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Albertus Wieringa (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Ishetkunst
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
32 cm
26.5 cm
19 cm
14 cm