Jandester
  3. Ervaren verkoper
  5. Jandester

Jandester

Lid sinds 2026 / Hardinxveld-Giessendam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

L. van Vugt - 3 generaties in roeiboot kopen? Bied vanaf 50!
L. van Vugt Nederlands 3 generaties in roeiboot
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling kopen? Bied vanaf 50!
L. van Vugt Nederlands IJsselmeer kotter op de helling
Afmetingen 36 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50