L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling

L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling kopen? Bied vanaf 50!
L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling kopen? Bied vanaf 50!L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling kopen? Bied vanaf 50!L. van Vugt - IJsselmeer kotter op de helling kopen? Bied vanaf 50!
  • L. van Vugt
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Klassiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Reperatie werf IJsselmeer kotter
In goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hardinxveld-giessendam, Nederland
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

L. van Vugt

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Jandester
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
56 cm
36 cm
42 cm
20 cm