Ben Ikelaar (1933)
Boodschap
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

Lid sinds 2026 / Maastricht, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Geschept Papier |