Mies Drabbe (1875-1956) Portret van Jan Toorop
Bied mee
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 48.5 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200