jdd1968
  5. jdd1968

jdd1968

Lid sinds 2022 / BRIELLE, Nederland

/ 2 verkochte items

Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Subtil" kopen? Bied vanaf 400!
Manon Lith (1947) Nederlands Olieverf schilderij op linnen "Subtil"
Afmetingen53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Manon Lith - Olieverf schilderij op linnen "Kind of Blue" kopen? Bied vanaf 400!
Manon Lith (1947) Nederlands Olieverf schilderij op linnen "Kind of Blue"
Afmetingen53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400