JeanneHZ
  3. Ervaren verkoper
  5. JeanneHZ

JeanneHZ

Lid sinds 2023 / Eindhoven, Nederland

6 aangeboden items / 10 verkochte items

Jeanne Hendrikse - Carnaval kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Carnaval
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150