Lid sinds 2022 / wittelte, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 97 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 60 x 28 x 30 cm (h x b x d) |
Gewicht | 19000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |