JoukeDantuma
  3. Ervaren verkoper
  5. JoukeDantuma

JoukeDantuma

Lid sinds 2026 / Harlingen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ellen Meuwese - Weg lopende kip kopen? Bied vanaf 20!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands Weg lopende kip
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20