Ellen Meuwese - Weg lopende kip

Ellen Meuwese - Weg lopende kip kopen? Bied vanaf 20!
Ellen Meuwese - Weg lopende kip kopen? Bied vanaf 20!Ellen Meuwese - Weg lopende kip kopen? Bied vanaf 20!
  • Ellen Meuwese (1948)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1990
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63.5 x 47.5 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 50
Zeefdruk nummrr  10 van de 50
De wissellijst heeft het werk goed beschermd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland

Ellen Meuwese (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  JoukeDantuma
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
70 cm
47.5 cm
63.5 cm