jozeph
  3. Ervaren verkoper
  5. jozeph

jozeph

Lid sinds 2010 / Nijmegen, Nederland

28 aangeboden items / 281 verkochte items

vooral moderne kunst

Walter Nobbe - De lezende man kopen? Bied vanaf 42!
Walter Nobbe (1941-2005) Nederlands De lezende man
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Fred R. Willemse - de Phoenix kopen? Bied vanaf 40!
Fred R. Willemse (1941) Nederlands de Phoenix
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harry van Kuyk - zonder titel kopen? Bied vanaf 108!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands zonder titel
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 108
Direct kopen
Peter Bes - De rede van Marmara kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands De rede van Marmara
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bienette Moraal - Hoedjesparade kopen? Bied vanaf 41!
Bienette Moraal (1954-2003) Nederlands Hoedjesparade
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 41
Direct kopen
Jurjen Fontein - Strandstoelen kopen? Bied vanaf 55!
Jurjen Fontein (1949) Nederlands Strandstoelen
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ad Merx - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ad Merx (1945) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Fred Koot - St Lawrence River kopen? Bied vanaf 63!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands St Lawrence River
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel Fantasie? kopen? Bied vanaf 65!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel Fantasie?
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ada Breedveld - nieuw wasdom kopen? Bied vanaf 63!
Ada Breedveld (1944) Nederlands nieuw wasdom
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 63
Direct kopen