Lid sinds 2010 / Nijmegen, Nederland
28 aangeboden items / 281 verkochte items
vooral moderne kunst
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 37 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Preeg/Blinddruk |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 60 x 76 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 80 x 57 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |