kalle_de
  5. kalle_de

kalle_de

Lid sinds 2001 / Koblenz, Duitsland

8 aangeboden items / 143 verkochte items

Miho Sisa Konavljanin - Kroatischer Bauer / Raupensammler (1972) Naive Kunst Kroatien kopen? Bied vanaf 420!
Miho Sisa Konavljanin (1946-2017) Kroatisch Kroatische boer / Caterpillar-verzamelaar (1972) Naïeve kunst Kroatië
Afmetingen 52.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Marika Voss - o.T. (Figurengruppe Frauen). Farblithographie (3/10), 1983. Ostdeutsche Kunst kopen? Bied vanaf 75!
Marika Voss (1943) Duits o.T. (groep figuren). Zeldzame litho (
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 39.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Dieter Eckert - DUMONTS LUFTSCHIFF Farbradierung 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Dieter Eckert (1942) Duits DUMONTS LUFTSCHIFF Farbradierung 1982
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Johnny Friedlaender - Les Oiseaux/Die Vögel. Original-Lithographie 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Johnny Friedlaender (1912-1992) Frans Duits Les Oiseaux/Die Vögel. Original-Lithographie 1973
Techniek Litho
Afmetingen 31.2 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Friedemann von Stockhausen - V (Amorphe Gestalt) Alugraphie 2008 kopen? Bied vanaf 53!
Friedemann von Stockhausen (1945) Duits V (amorfe vorm) Alugrafie 2008
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 53
Karl Rössing - Gesetzlich erlaubter Überfall (Paparazzo) Holzstich 1931 signiert kopen? Bied vanaf 87!
Karl Rössing (1897-1987) Oostenrijks Wettelijk toegestane inval (paparazzo) houtgravure ondertekend 1931
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 87
Ernst Fuchs - SAMSON UND DELILA. Farbsiebdruck signiert u. nummeriert (169/200) kopen? Bied vanaf 195!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans SAMSON EN DELILA. Kleurenzeefdruk gesigneerd en genummerd (169/200)
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
August Köhler - Gehöft in schwäbischer Landschaft. Ölgemälde kopen? Bied vanaf 250!
August Köhler (1881-1964) Duits Boerderij in het Zwabische landschap. Olieverf
Afmetingen 38 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250