keesrutten
  5. keesrutten

keesrutten

Lid sinds 2017 / utrecht, Nederland

3 aangeboden items / 18 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper

Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s kopen? Bied vanaf 30!
Ernst Vijlbrief - 2 Boeddha’s

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkeesrutten

TechniekStift
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - 2 vrouwen op schoolbord kopen? Bied vanaf 200!
Peter Klashorst - 2 vrouwen op schoolbord

Geplaatst doorkeesrutten

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Blanca - Light figure (groot dibond) kopen? Bied vanaf 145!
Paul Blanca - Light figure (groot dibond)

Fotografie

Geplaatst doorkeesrutten

TechniekC-Print
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstDibond