Reint Withaar (1928)
Huisje aan het water
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 61 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |