Kimschepens1882
  3. Ervaren verkoper
  5. Kimschepens1882

Kimschepens1882

Lid sinds 2026 / Brasschaat, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Reint Withaar - Huisje aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Reint Withaar (1928) Nederlands Huisje aan het water
Techniek Acryl
Afmetingen 61 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50