Reint Withaar - Huisje aan het water

Reint Withaar - Huisje aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Reint Withaar - Huisje aan het water kopen? Bied vanaf 50!Reint Withaar - Huisje aan het water kopen? Bied vanaf 50!
  • Reint Withaar (1928)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In zeer mooie staat

Reint Withaar (1928)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kimschepens1882
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
69 cm
61 cm
42 cm
37 cm