koning-nar
  3. Ervaren verkoper
  5. koning-nar

koning-nar

Lid sinds 2026 / Stroe, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Abstract drieluik

Paul Maas - Drieluik kopen? Bied vanaf 850!
Paul Maas (1936-2021) Nederlands Drieluik
Afmetingen 74 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850