Paul Maas - Drieluik

Paul Maas - Drieluik kopen? Bied vanaf 850!
Paul Maas - Drieluik kopen? Bied vanaf 850!Paul Maas - Drieluik kopen? Bied vanaf 850!
  • Paul Maas (1936-2021)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een eye catcher. Zeer kleurrijk en expressief. Ik bied het aan omdat we veel kleiner zijn gaan wonen en ik geen goede plek kan vinden om het op te hangen. Doe het met pijn in het hart van de hand.
Met alle zorg omringd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stroe, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Paul Maas (1936-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  koning-nar
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
43 cm
74 cm
39 cm
70 cm