Louise Beijerman (1883-1970)
Boerderijtje met kippen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 34 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |