Korien
  3. Ervaren verkoper
  5. Korien

Korien

Lid sinds 2025 / Den Andel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!
Louise Beijerman (1883-1970) Nederlands Boerderijtje met kippen
Afmetingen 34 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50