Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen

Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!
Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!Louise Beijerman - Boerderijtje met kippen kopen? Bied vanaf 50!
  • Louise Beijerman (1883-1970)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 34 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Handgesigneerd

Lijst kent beschadigingen(zie foto)
Zou gerestaureerd moeten worden
ConditieBeschadigd
Komt uit oude inboedel,herkomst beschadiging onbekend
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Louise Beijerman (1883-1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Korien
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
45 cm
34 cm
39 cm
28 cm