LindaJansen
  3. Ervaren verkoper
  5. LindaJansen

LindaJansen

Lid sinds 2026 / Pijnacker, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!
Wedgwood (1759) Engels Jasperware asbak
Afmetingen 2 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30