Originele Wedgwood jasperware asbak in de klassieke blauwe kleur met wit reliëf. Diameter 18 cm. Gedecoreerd met een Romeinse keizer en lauwerkrans, een typisch en geliefd Wedgwood-motief.
✔ Gemaakt in Engeland ✔ Periode: ca. 1950–1970 ✔ Materiaal: Jasperware ✔ Inclusief originele doos en het boekje Know your Wedgwood
De asbak is in goede staat, zonder chips of scheuren. Lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Mooi verzamelobject of decoratief item voor liefhebbers van Wedgwood en Engels design.
Zeer Goed
Er zitten geen beschadigingen op.
Tot 2 kg.
€ 6,95
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 23,00