Wedgwood - Jasperware asbak

Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!
Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!Wedgwood - Jasperware asbak kopen? Bied vanaf 30!
  • Wedgwood (1759)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1970
Afmetingen 2 x 18 cm (h x b)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Originele Wedgwood jasperware asbak in de klassieke blauwe kleur met wit reliëf. Diameter 18 cm.
Gedecoreerd met een Romeinse keizer en lauwerkrans, een typisch en geliefd Wedgwood-motief.

✔ Gemaakt in Engeland
✔ Periode: ca. 1950–1970
✔ Materiaal: Jasperware
✔ Inclusief originele doos en het boekje Know your Wedgwood

De asbak is in goede staat, zonder chips of scheuren. Lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd.
Mooi verzamelobject of decoratief item voor liefhebbers van Wedgwood en Engels design.
Er zitten geen beschadigingen op.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 23,00

Wedgwood (1759)

Engels Engels Alle items van deze designer (8)

Geplaatst door  LindaJansen
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
18 cm
2 cm