Lindiloo
  3. Ervaren verkoper
  5. Lindiloo

Lindiloo

Lid sinds 2025 / Veldhoven, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!
Philibert Foole (1914-1976) Boerderij in Oirschot
Afmetingen 68 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100