Philibert Foole - Boerderij in Oirschot

Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!
Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!Philibert Foole - Boerderij in Oirschot kopen? Bied vanaf 100!
  • Philibert Foole (1914-1976)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1969
Stijl Klassiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 62 x 84 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit schilderij werd in opdracht van de familie gemaakt naar een eerder geschilderde boerderij in Oirschot. De boerderij bestaat nog
Zie fotos

Philibert Foole (1914-1976)

Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Lindiloo
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
94 cm
68 cm
84 cm
62 cm