Madeleine Corbey (1959)
Dancing couple
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 80 x 90 x 40 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2025 / Duiven, Nederland
4 aangeboden items / 7 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 22 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6 g |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |