madeleineCorbey
  3. Ervaren verkoper
  5. madeleineCorbey

madeleineCorbey

Lid sinds 2025 / Duiven, Nederland

4 aangeboden items / 7 verkochte items

Madeleine Corbey - Dancing couple kopen? Bied vanaf 375!
Madeleine Corbey (1959) Nederlands Dancing couple
Techniek Overig
Afmetingen 80 x 90 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Madeleine Corbey - contact en loslaten kopen? Bied vanaf 150!
Madeleine Corbey (1959) Nederlands contact en loslaten
Techniek Steen
Afmetingen 22 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 6 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Wim Bos - Boten in de haven kopen? Bied vanaf 50!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Boten in de haven
Techniek Gouache
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50