Kees Streefkerk - the man

Kees Streefkerk - the man kopen? Bied vanaf 100!
Kees Streefkerk - the man kopen? Bied vanaf 100!Kees Streefkerk - the man kopen? Bied vanaf 100!Kees Streefkerk - the man kopen? Bied vanaf 100!Kees Streefkerk - the man kopen? Bied vanaf 100!
  • Kees Streefkerk (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1981
Techniek Gouache
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
mooi modern werk.  Man getekend met grafiet/ houtskool.  Glas in een hoekje beschadigd.  Werk is perfect
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Duiven, Nederland

Kees Streefkerk (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  madeleineCorbey
Lid sinds 2025
9 verkochte items
Alle items (7)
100 cm
70 cm
100 cm
70 cm