madyflamez
  5. madyflamez

madyflamez

Lid sinds 2020 / gavere, België

/ 18 verkochte items

Giuseppe Tarantino - Meisje kopen? Bied vanaf 20!
Giuseppe Tarantino (1916-1999) Italiaans Meisje
TechniekPotlood
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Paul De Cocker - De maaier kopen? Bied vanaf 18!
Paul De Cocker (1937) Belgisch De maaier
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 18